Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/klient.dhosting.pl/webstyl/chemar.net.pl/classes/mysql.class.php on line 57

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/webstyl/chemar.net.pl/classes/mysql.class.php:57) in /home/klient.dhosting.pl/webstyl/chemar.net.pl/classes/session.class.php on line 13

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/klient.dhosting.pl/webstyl/chemar.net.pl/classes/mysql.class.php:57) in /home/klient.dhosting.pl/webstyl/chemar.net.pl/classes/session.class.php on line 13
Oleje impregnujące i koloryzujące do ochrony drewna nieoszlifowanego, surowego i suchego Rzeszów. Środki do ochrony drewna mebli ogrodowych.
chemar rzeszów
ul. PCK 2 35-060 Rzeszów Nip: 813-273-20-81 tel/fax.: 17 852-28-55 kom. 508-246-958

Oleje do drewna » Impregnaty do drewna

zobacz pozostałe produkty z grupy: Impregnaty do drewna KUPRAFUNG-NO BASIC-IMPREGNAT TECH.

Impregnat techniczny (GRUNT) do drewna ogrodowego i budowlanego
KUPRAFUNG-NO Basic

Charakterystyka produktu:

KUPRAFUNG-NO Basic jest ciekłym, wodorozcieńczalnym koncentratem służącym do zabezpieczania drewna przed grzybami powodującymi rozkład drewna oraz owadami – technicznymi szkodnikami drewna. Fungicyd etofenprox odpowiada za jego właściwości owadobójcze. Preparat nie zawiera metali ciężkich, nie powoduje korozji stali, charakteryzuje się wysoką zdolnością do penetracji w głąb drewna.

Przeznaczenie produktu:

KUPRAFUNG-NO Basic jest niewymywalnym impregnatem zalecanym do zabezpieczania drewna ogrodowego i budowlanego metodą zanurzeniową. Zabezpieczone drewno można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Elementy zabezpieczone środkiem KUPRAFUNG-NO Basic mogą być stosowane w pomieszczeniach przeznaczonych dla ludzi i zwierząt oraz w magazynach pasz i żywności, pod warunkiem uniemożliwienia bezpośredniego kontaktu użytkowników i produktów z zaimpregnowanym drewnem. Nadaje się do użycia tak wewnątrz (np. do zabezpieczania drewna konstrukcyjnego stosowanego w budownictwie) jak i na zewnątrz pomieszczeń, w tym do zabezpieczania elementów architektury ogrodowej takich, jak płotki, pergole, meble ogrodowe. Nadaje się do zabezpieczania palet (także tych, które służą do transportu żywności). Nie nadaje się do ochrony drewna mającego ciągły kontakt z gruntem lub słodką wodą.


Substancje czynne:

N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano- 1,3–diamina (diamina): 1,96 g/100g
1-[[2-(2,4-dichlorofenylo)-4-propylo-1,3-dioksolan-2-ylo]metylo]-lH-1,2,4-triazol(propikonazol): 0,80 g/100g
Eter 3-fenoksybenzylo-2-(4-etoksyfenylo)-2-metylopropylowy/Etofenproks: 0,08 g/100g
 

Sposób użycia:

KUPRAFUNG-NO Basic można nanosić na drewno poprzez natrysk, malowanie lub zanurzenie. Należy zużyć wymagane ilości produktu.
Uwaga!: Przeznaczone do zabezpieczania drewno powinno być czyste, okorowane, odtłuszczone oraz pozbawione powłok malarskich i lakierniczych. Proces impregnacji drewna należy prowadzić w temperaturze powyżej +5oC.

Sposób stosowania:

Preparat można stosować w postaci 6% ÷ 15% roztworów.

ZABEZPIECZANIE METODĄ ZANURZENIOWĄ:
Klasa użytkowania 1:
Drewno pod zadaszeniem nie narażone na nawilżanie: 75 g/m²
Klasa użytkowania 2:
Drewno pod zadaszeniem możliwość czasowego zawilgocenia: 75 g/m²
Klasa użytkowania 3:
Drewno narażone na działanie czynników atmosferycznych: 100 g/m²


zobacz pozostałe produkty z grupy: Impregnaty do drewna
Prawa autorskie 2010 © CHEMAR RZESZÓW
Projekt i wykonanie: web-styl.pl, zdzislowicz.pl